Hakkımızda

Hakkımızda

1995 yılında Ahmet Çetin tarafından kurulan Çetiner İnşaat günümüze kadar birçok projeyi inşa ederek ve referanslarına ekleyerek gelmiştir. Başarılarını, tecrübesine ve kemikleşmiş kadrosuna borçlu olan firma; bugüne dek projelendirdiği ve yükümlülüğünü aldığı yapı ve inşaatların taahhütünü yerine getirmenin ve yenilerine imza atmanın gururunu yaşamaktadır. Günümüz koşullarında inşaat ve yapı kurmanın zor olduğu bilinmektedir, ancak Çetiner İnşaat bu alanda kolaylıklar sağlayan ve proje yönetimini kendine misyon edinmiş bir kuruluştur. 20 yıllık tecrübesi, denyimi ve uzman kadrosu ile alt yapıdan üst yapıya kadar anahtar teslim işlere imza atan firma, en iyi ve en zorlu koşullarda bile çözüm üretebilecek teknolojiye, bünyesinde çalışan mimarlara ve mühendislere sahip bir kurumdur. Bu güne dek tamamladığı projelere ISO 9001 Kalite Standarları Belgesi alan kuruluş çizgisini bozmadan, hizmetlerine ve projelerine her gün bir yenisini ekleyerek yoluna devam etmektedir.

Mİsyonumuz - Vİzyonumuz

BAŞLICA GÖREVLERIMIZDEN OLAN MÜŞTERI MEMNUNIYETI VE SORUNSUZ PREJE TESLIMI AŞAMASI VE AKABINDE GARANTILI IŞ VE SONRASINDA AZ DA OLSA DOĞABILECEK SORUNLARIN IVEDILIKLE ÇÖZÜMLENMESI BAŞLICA MISYONLARIMIZDANDIR. YERINE GETIRDIĞIMIZ TÜM TAAHÜT, TADILAT, YENILEME YADA YENI PROJELENDIRMELERIMIZ, TARAFIMIZDAN ITINA ILE KONTROL EDILIR, EKSİKLER TAMAMLANIR VE MÜŞTERILERIMIZIN MEMNUNIYETI KURULUŞUMUZ TARAFINDAN IZLENIR.
GELECEK NESILLERE ÇETINER İNŞAAT VE YAPI OLARAK, DAHA YAŞANABILIR MEKANLAR YARATMAK, MIMARISI VE ALTYAPISI EKSIK YAPILARI ONARMAK VE YAŞAM ALANLARINI GENIŞLETMEK BAŞLICA VIZYONUMUZDUR. DAHA BÜYÜK VE DAHADA BÜYÜK PROJELERLE MÜŞTERILERIMIZIN YANINDA YER ALMAK, BÜYÜĞÜNDEN KÜÇÜĞÜNE TÜM TAAHHÜTLERIMIZI YERINE GETIRMEK VE YENI PROJELERE IMZA ATMAK GELECEKTE DAHA FAZLA GÖZ ÖNÜNDE OLMAK HEDEFLERIMIZIN BAŞINDA GELMEKTEDIR.

Referanslarımızdan Bazıları